Nasze szkolenia to Sprawdzone metody Profesjonalizm Skuteczność

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI

Szkolenia BHP Wrocław i okolice

Szkolenia BHP Wrocław to tematyka, którą AJB Asekuracja prowadzi dla Państwa z prawdziwą przyjemnością. Na rzetelnie przygotowanych przez nas szkoleniach dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, dowiecie się Państwo, jak zapewnić komfortowe i bezpieczne warunki pracy. Nie ma bowiem nic ważniejszego od naszego zdrowia i życia. Dodatkowo postaramy się przedstawić, że BHP wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale też na finanse firmy. AJB Finance + zadba również o pełną dokumentację oraz ocenę występującego ryzyka w Państwa przedsiębiorstwie. Nasza specjalna oferta przeprowadzi Państwa przez cały proces.

W kwestii Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, AJB Asekuracja oferuje Państwu niezwykle rozbudowaną ofertę, dzięki której zadbacie Państwo o zdrowie pracowników. Nasza oferta obejmuje:

  • szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe, które organizowane są przez nas w naszym biurze lub na życzenie – w siedzibie klienta,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie wszystkich aktualnych przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • dokładny nadzór nad wszystkimi stanowiskami pracy, a także oznakowanie wszelkich obiektów,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji, a także przygotowanie oceny ryzyka zawodowego w branży klienta,
  • prowadzenie procedury i dokumentacji powypadkowej,
  • sporządzanie dokładnych instrukcji,
  • stałą, bieżącą współpracę, podczas której otrzymacie Państwo fachowe doradztwo oraz niezbędną pomoc w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości,
  • niezbędny nadzór nad terminarzem badań lekarskich,
  • przeprowadzenie wewnętrznych audytów systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001,
  • przeprowadzenie wewnętrznych audytów systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy PN-N-18001.

Szkolenia BHP Wrocław, to doskonale przygotowana oferta, która przyczyni się do sprawnego przeprowadzenia całego procesu. AJB Asekuracja zadba o odpowiednie wyszkolenie Państwa pracowników pod względem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, co znacznie wpłynie na zminimalizowanie wystąpienia zagrożenia. W efekcie, przedsiębiorstwo zaoszczędzi również sporo pieniędzy. Współpraca z AJB Asekuracja to czysta przyjemność, która może przynieść wiele korzyści.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

OSZCZĘDZAJ Z NAMI

stała obsługa firm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque eget nunc placerat turpis lacinia consectetur. Fusce aliquet placerat lacus ac convallis. Nullam commodo arcu felis. Aenean sed odio eros. Fusce ornare tellus quis orci bibendum, eu tincidunt justo gravida.