AJB Asekuracja - kim jesteśmy?

AJB Asekuracja to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca najwyższej jakości usługi z zakresu BHP i P.POŻ. Działając w szerokim zakresie oferujemy pierwszorzędną pomoc, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla Klientów z rejonu miasta Wrocław i okolic. Wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim stażem w pracy pozwala nam zadbać o potrzeby Twojej firmy, placówki lub innej instytucji na najwyższym poziomie.

Kompleksowa oferta dla wymagających

Szeroki wachlarz naszych usług to między innymi specjalistyczne szkolenia, jak również fachowe usługi z zakresu BHP i P.POŻ. Dbamy zarówno o przygotowanie profesjonalnych szkoleń wynikających z przepisów prawa, jak również tych, które wynikają ze szczególnego charakteru i specyfiki działalności Twojej firmy.

Znajdziesz u nas wsparcie w szkoleniach z zakresu BHP, w tym:

  • wstępne szkolenie w zakresie BHP instruktaż ogólny i stanowiskowy;
  • okresowe szkolenie w zakresie BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych;
  • okresowe szkolenie w zakresie BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami;
  • okresowe szkolenie w zakresie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych;
  • okresowe szkolenie w zakresie BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych.

Oferujemy również szkolenia z pierwszej pomocy (udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej), jak również obszerny zakres usług w zakresie BHP i PPOŻ, w tym audyty, przygotowanie dokumentacji, tworzenie instrukcji, obsługi BHP czy outsourcingu itp.

 Dlaczego warto nam zaufać?

Wyróżnia nas pełen profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje poparte licznymi certyfikatami. Odbyliśmy z naszymi Klientami setki szkoleń i zrealizowaliśmy dziesiątki projektów z zakresu BHP i P.POŻ. Jesteśmy otwarci na potrzeby Twojej firmy czy placówki, zapewniamy pełną elastyczność oraz indywidualne dopasowanie do oczekiwań względem naszych poszczególnych usług. Nasze innowacyjne podejście pozwala zadbać o każdy aspekt BHP i P.POŻ na najwyższym poziomie.

AJB Asekuracja to terminowość, rzetelne działanie, a przy tym szeroki zakres usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej dostosowane do potrzeb Klienta.

Zapraszamy do kontaktu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres Email

szkolenia@ajbasekuracja.pl

Telefon

607 593 812

Nasze social media