Nasze usługi to Sprawdzone metody Profesjonalizm Skuteczność

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI

Outsourcing

AJB Asekuracja to miejsce, w którym znajdziesz kompleksowe wsparcie w zakresie usług BHP dla Twojego zakładu pracy czy zarządzanej przez Ciebie placówki. Zapewnienie pracownikom należytych warunków wymaga dbałości o wiele aspektów, dlatego jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości nadzoru BHP, a nie jesteś w stanie zająć się tym w pełni lub nie możesz zatrudnić specjalisty ds. BHP na stałe, dzięki naszej ofercie outsourcingu możesz zyskać profesjonalne wsparcie w tym zakresie.

Na czym polega outsourcing BHP?

Outsourcing jaki oferujemy w AJB Asekuracja to pełna kontrola i nadzór nad wszelkimi sprawami BHP w Twojej firmie lub instytucji. Nasi eksperci zadbają zatem o wsparcie poszczególnych aspektów zarządzania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Nadzór BHP to ważny element wielu branż, dlatego jesteśmy przekonani, że z naszym doświadczeniem i fachowym podejściem, ten niezwykle ważny element funkcjonowania firmy będzie doskonale dopracowany.

Jakie działania oferowane są w ramach outsourcingu BHP?

Wśród zadań i obowiązków wykonywanych w ramach outsourcingu BHP wykonujemy między innymi takie działania jak:

  • dokonywanie analizy i oceny ryzyka zawodowego;
  • prowadzenie audytów wewnętrznych BHP;
  • prowadzenie szkoleń BHP – zarówno wstępnych jak i okresowych;
  • prowadzenie pozostałych szkoleń w tym z pierwszej pomocy czy ochrony p.poż.;
  • realizowanie badań i pomiarów czynników pracy;
  • reprezentowanie firmy czy instytucji przed organami kontrolnymi w tym Państwową Inspekcją Pracy czy Państwową Inspekcją Sanitarną,
  • pomoc w realizowaniu nakazów i decyzji ww. organów;
  • organizacja dokumentacji BHP;
  • ustalenie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy i sporządzenie dokumentacji powypadkowej;
  • doradztwo BHP.

W ramach organizacji dokumentacji BHP dbamy między innymi o rejestry szkoleń, rejestry środków i substancji chemicznych, rejestry wypadków przy pracy i w drodze do/z pracy oraz rejestry zachorowań na choroby zawodowe, jak również dokumentację z audytów BHP, opracowywanie ocen ryzyka zawodowego, ich aktualizacje i przeglądy, itp.

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu BHP w AJB Asekuracja?

Outsourcing BHP to przede wszystkim możliwość uzyskania fachowej pomocy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w całej placówce. Dodatkowym walorem tego rozwiązania jest wyraźne obniżenie kosztów np. w porównaniu z utrzymaniem pracownika ds. BHP na etacie. Usługi oferowane przez nas, jako firmy zewnętrznej specjalizującej się w BHP, to najwyższa jakość działań. Jako profesjonaliści kompleksowo dbamy o każdy element BHP w firmie, przez co odpowiedzialność za zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy nie ciąży tak na barkach pracodawcy. Dzięki nieustannie poszerzanej wiedzy, aktualizacji szkoleń i zaangażowaniu naszych specjalistów,  zadbać możemy o elastyczne podejście do problemów Twojej firmy w zakresie BHP.

Zapraszamy do kontaktu.

OSZCZĘDZAJ Z NAMI

stała obsługa firm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque eget nunc placerat turpis lacinia consectetur. Fusce aliquet placerat lacus ac convallis. Nullam commodo arcu felis. Aenean sed odio eros. Fusce ornare tellus quis orci bibendum, eu tincidunt justo gravida.