Nasze usługi to Sprawdzone metody Profesjonalizm Skuteczność

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI

Obsługa BHP Firm

Obsługa BHP firm to jedno z ważnych zadań realizowanych przez AJB Asekuracja. Dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy to obecnie nie tylko dobra praktyka, ale przede wszystkim obowiązek każdego przedsiębiorcy. W każdej branży, jak również na różnych stanowiskach konieczne jest zachowanie specjalnych procedur, które podlegają kontroli przez instytucje państwowe typu PIP (Państwowa Inspekcja Pracy) czy Urząd Dozoru Technicznego. Realizowanie obsługi BHP firmy jest zatem procesem złożonym i wymagających uwzględnienia wielu aspektów, dlatego realizowane przez nas usługi outsourcingu pozwalają zadbać kompleksowo o sprawy przedsiębiorstwa w tym zakresie. Alternatywa ta to gwarancja sporej oszczędności czasu, pieniędzy, ale i możliwość fachowego dostosowania firmy do aktualnych przepisów oraz dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników.

Co znajduje się zakresie obsługi BHP firm?

Oferowana przez AJB Asekuracja obsługa BHP firm to szereg usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. W zależności od potrzeby przedsiębiorstwa, obsługa może obejmować różny zakres obowiązków, w tym między innymi:

  • prowadzenie obowiązkowych szkoleń,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • oceny ryzyka zawodowego,
  • doradztwo,
  • załatwianie spraw w ZUS,
  • opracowywanie instrukcji i regulaminów,
  • przygotowanie stanowisk pracy i procedur,
  • prowadzenie audytów i wiele innych.

Obsługa BHP – stały nadzór nad wszystkim co ważne

Nasza firma oferując usługę obsługi BHP pozwala zadbać o wszelkie jej aspekty kompleksowo. Powierzenie nam działań z zakresu BHP w firmie daje możliwość zyskania efektywnego wsparcia. Nasze bogate doświadczenie i nieustannie poszerzana wiedza pozwalają nam zapewnić nie tylko fachowe doradztwo, ale o faktyczne wprowadzenie do Twojej firmy wszelkich niezbędnych ulepszeń, szkoleń, dokumentacji i innych elementów wymaganych przepisami prawa. Obsługa BHP w naszym wydaniu to wsparcie w interpretacji przepisów, pomoc w ich przestrzeganiu i implementacji do warunków panujących w firmie, a także ich bieżące kontrolowanie, tworzenie wewnętrznych regulaminów, sporządzanie dokumentacji, jak i reprezentowanie firmy przez państwowymi instytucjami kontrolnymi. Dbamy także o regularne szkolenia na każdym stanowisku pracy.

Dzięki naszej kompleksowej, stałej obsłudze, możesz tylko zyskać.

Zapraszamy do kontaktu

OSZCZĘDZAJ Z NAMI

stała obsługa firm

Outsourcing BHP – Stała obsługa BHP to w skrócie powierzenie zadań służby BHP specjalistom spoza zakładu pracy. Usługi realizujemy w oparciu o umowę stałą, ale również wykonujemy zlecenia jednorazowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty